Сульфат Магнію (Магній сірчанокислий (семиводний) MgSO4·7H2O) - високоефективне добриво, як цінне джерело магнію та сірки для широкого спектру сільськогосподарських культур. Сульфат магнію швидко і повністю розчиняється у воді. Не злежується. Не містить хлору. Сульфат магнію ідеально підходить для застосування в овочівництві відкритого та захищеного ґрунту, при внесенні через будь-які системи поливу для проведення підживлення польових, овочевих, декоративних та інших культур.
Хімічний склад: МgO — 16%, SО3 — 30%.
Магній у добриві – найважливіший елемент асиміляційних процесів живлення рослин, що виконує роль структурного компонента живих клітин. Цей центральний атом фотосинтезуючого пігменту хлорофілу акумулює енергію сонця та переводить її в енергію хімічних зв'язків у молекулах білків, жирів, вуглеводів, виконуючи головну функцію в біохімічних реакціях, що протікають в органах рослини – участь у біосинтезі білка. Сульфат магнію впливає на протікання ростових процесів в рослинах, підтримують високий рівень амінокислот, впливає на транспортування і засвоєння фосфору. При достатньому надходженні сульфату магнію стебла будуть стійкими до вилягання, несприйнятливими до грибкових інфекцій, наприклад, до іржі. Іони магнію здатні переміщатися від старіючих органів рослини до молодих, що наростають.
Застосування. Використовується для основного внесення, фертигації, позакореневого підживлення.
Для основного внесення:
- Овочеві культруи - 70-150 кг/га (0,7 - 1,5 кг на 1 сотку)
- Польові культури - 120-160 кг/га (1,2-1,6 кг на 1 сотку)
- Плодові культури - 300-500 кг/га (3-5 кг на 1 сотку)
Підживлення – 30-50 кг/га раз у 10-20 днів.
Позакореневе підживлення (по листу) - 1 раз у 3-4 тижні розчином 1,5-2 % (15-20 г на 10 л води) протягом вегетації
Для фертигації — 1 раз у 3-4 тижні розчином 0,1-0,2% (10-20 г на 10 л води).
Основне внесення спільно з азотними і фосфорними добривами (навесні) і фосфорними (восени) при підготовці ґрунту до посіву (посадці) залежно від агрохімічних показників ґрунтів. При цьому навесні слід враховувати розташування кореневої системи певних культур. Так, для коренеплодів добриво злегка заглиблюють у ґрунт, щоб магній краще засвоювався. Можна використовувати як сухі кристали (порошок) з подальшим поливом, так і водний розчин. При використанні сульфату магнію та сечовини зменшується дія опіків (при сухій погоді), які можуть з'явитися в результаті використання самої сечовини.
Сумісність. Легко змішується з водорозчинними добривами (крім солей кальцію) і пестицидами (після тесту на сумісність і фітотоксичність).
25 кг - оригінальна упаковка виробника.
300 г, 1 кг - фасування магазину Gardentime з оригінальної упаковки виробника.
Інтернет-магазин Gardentime пропонує купити сульфат магнію за найнижчою ціною з доставкою по всій Україні.