Коротко про нашу компанію

● Наша компанія вже більш ніж 13 років працює з фермерскими господарствами з приводу постачання посівного матеріалу, добрив та засобів захисту рослин для отримання аграріями високого та якісного врожаю.

● Ми відвідали безліч конференцій, яки проводили представники світових виробників, прочитали купу наукових статей, багато років спілкувались з агрономами та самі спостерігали за результатами використання препаратів, добрив на рослинах в різних кліматичних зонах України за різних погодних умов.

● Використовуючи світовий та отримавши власний досвід, ми дуже раді поділитися ним з Вами.

 

Тільки оригінальна і якісна продукція світових виробників,

відома як професійним фермерам так і садівникам-аматорам

● Насіння овочевих культур від мультинаціональних селекційних компаній, таких як: Syngenta (Нідерланди), Bejo Zaden (Нідерланди), Enza Zaden (Нідерланди), Rijk Zwaan (Нідерланди), Clause Seeds (Франція), Nunhems (Нідерланди), Kitano Seeds (Нідерланди) та ін.

● Засоби захисту рослин від компаній: Syngenta (Швейцарія), SBM (Франція - до 2016 року реалізована в дрібній фасовці під брендом Bayer), Sumi Agro (Японія), ADAMA (Ізраїль), Corteva Agriscience (США), BASF (Німеччина) та ін.

● Добрива від таких компаній як: Atlantica Agricola (Іспанія), ICL (Ізраїль), ІКАRAI (Литва), Valagro (Італія) та ін.

● Товари ми зберігаємо на складах, дотримуючись усіх необхідних умов зберігання, які рекомендовані виробниками продукції. 

● Гарантуємо оригінальність продукції, яка підтверджується сертифікатами, а не на словах.

● Щоб уникнути підробки, все насіння овочів, запропоноване на сайті у дрібній фасовці, розфасовуються нами власноруч тільки з оригінальної упаковки виробника. 

● Також можемо зафасувати насіння або добрива, або іншу продукцію у необхідному для Вас об'ємі та кількості. 

 

Так, для Вас з любов'ю, ми фасуємо насіння з професійних пакетів